Wyszukiwarka

Zapraszamy do bezpłatnej “szkoły rodzenia”

5 lipca 2016

Z dniem 1 lipca 2016r. Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy rozszerzył działalność w zakresie wizyt położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej w edukacji przedporodowej.

Przygotowaliśmy kompleksowe kompendium wiedzy. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia przygotowujące do porodu, spotkania ze specjalistami oraz warsztaty dla przyszłych rodziców.

Zajęcia będą realizowane w nielicznych grupach w nowych pomieszczeniach Szpitala, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt (wejściem głównym do budynku Szpitala, parter, prosto w kierunku Zakładu Fizjoterapii, do pomieszczenia oznaczonego: EDUKACJA PRZEDPORODOWA).

Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowane położne z długoletnim doświadczeniem w zawodzie.

Warunkiem przystąpienia i udziału w spotkaniach jest złożenie deklaracji do położnej POZ Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy.

Druki deklaracji dostępne są w POZ, Oddziałach Szpitalnych, Poradni Położniczo – Ginekologicznej, u Położnej Środowiskowej oraz Położnej prowadzącej zajęcia.

Deklaracje można składać osobiście w POZ, Poradni Położniczo – Ginekologicznej, u Położnej Środowiskowej, oraz Położnej prowadzącej zajęcia bądź telefonicznie.

Kontakt:

tel. 56 66 89 174

e-mail: o.polgin@zozbrodnica.pl

Posted in Aktualności

Accessibility Toolbar