Wyszukiwarka

WAŻNA INFORMACJA

24 września 2014

Informujemy, że Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy, dysponuje wolnymi miejscami dla pacjentów.

Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy w Brodnicy jest placówką stacjonarną, przeznaczoną dla osób przewlekle chorych, które nie wymagają dalszej hospitalizacji, ale ze względu na swój stan zdrowia, niepełnosprawność fizyczną lub brak samodzielności wymagają kontynuacji leczenia oraz profesjonalnej całodobowej opieki i pielęgnacji.

W ramach pobytu Zakład zapewnia kompleksową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowany personel medyczny, kontynuację leczenia farmakologicznego, dietetycznego, rehabilitację, zaopatrzenie w wyroby medyczne, terapię indywidualną i grupową, edukację zdrowotną pacjentów oraz ich rodzin bądź opiekunów, opiekę duszpasterską.

Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy w Brodnicy wyposażony jest w nowoczesny sprzęt w zakresie, pielęgnacji i rehabilitacji pacjentów. Posiada zintegrowany system higieny, podnośniki elektryczne, hydrauliczne, łatwoślizgi. Dysponuje salą rehabilitacyjną wyposażoną w profesjonalny sprzęt do prowadzenia rehabilitacji pacjentów, łóżka z regulowanymi funkcjami ustawień, wyposażone w materace p/odleżynowe oraz barierki zapewniające bezpieczeństwo pacjentom.

Kontakt osobiście bądź telefonicznie

Adres:
Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy
ul. Stanisława Wyspiańskiego 6
87 – 300 Brodnica

Telefon:
56 64 980 40 – Kierownik (I-piętro)
56 49 823 25 – Pielęgniarka Oddziałowa (parter)

Posted in Aktualności

Accessibility Toolbar