Wyszukiwarka

Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

26 maja 2023

27 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego, Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić rolę przedstawicieli tego zawodu w opiece nad pacjentem. Z tej okazji do dyrekcji ZOZ w Brodnicy zostały nadesłane życzenia od Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych:

Szanowny Panie Dyrektorze,

na ręce Pana Dyrektora pragniemy złożyć Diagnostom Laboratoryjnym pracującym w reprezentowanym przez Pana szpitalu wyrazy uznania i serdeczne życzenia z okazji dzisiejszego Święta – Ogólnopolskiego Dnia Diagnosty Laboratoryjnego.

W tym szczególnym Dniu prosimy o przekazanie Diagnostom Laboratoryjnym podziękowań za oddanie, z jakim angażują się w opiekę nad pacjentem i rozwój medycyny laboratoryjnej.

Życzymy wszystkim Diagnostom Laboratoryjnym radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych, wytrwałości w codziennych obowiązkach, szacunku i uznania od pacjentów, pracodawców i współpracowników oraz pomyślności w życiu prywatnym.

Wszystkim pozostałym członkom zespołów medycznych laboratoriów diagnostycznych składamy serdeczne podziękowania za nieocenione wsparcie w realizacji zadań związanych z udzielaniem najwyższej jakości świadczeń medycznych życząc zadowolenia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Z wyrazami szacunku,

Anna Meyer-Stachowska i Marzenna Gruszka

Członkinie Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych

Przedstawiciele Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Posted in Aktualności

Accessibility Toolbar