Wyszukiwarka

Nagroda za “Bajeczny oddział pediatryczny”

25 czerwca 2018

 

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy został wyróżniony za różnorodność i wielość działań na rzecz poprawy samopoczucia małych pacjentów w II Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta, którego organizatorem była Fundacja Joy Aim z Barlinka .

Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego, Info Szczecin i Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego.
Projekt brodnickiego szpitala „Bajeczny oddział pediatryczny” polegał na zmianie aranżacji wnętrza oddziału dziecięcego po przez namalowanie na ścianach motywów bajkowych przez uczniów Liceum Plastycznego w Rypinie oraz organizację okolicznościowych wydarzeń takich jak “Dzień Dziecka”, “Mikołaj”, “Zając”.

Celem konkursu jest znalezienie jak najwięcej podmiotów leczniczych w Polsce, które stosują innowacyjne i oryginalne działania na rzecz zwiększenia zadowolenia i uśmiechu pacjenta oraz ich rozpowszechnianie tak, by dotarły do jeszcze większej liczby pacjentów. Priorytetem ZOZ UP jest także zwiększanie świadomości pacjentów, co do prawa do leczenia w miłych, przyjaznych i godziwych warunkach oraz przypomnienie, że potrzeby pacjenta w procesie powrotu do zdrowia są najważniejsze.

Brodnicki “Bajeczny oddział pediatryczny” znalazł się w prezentacji nagrodzonych projektów.

 

Posted in Aktualności

Accessibility Toolbar